Venkovní reklama
Zviditelníme Vaši firmu nebo Váš produkt.

22096

REKLAMNÍCH PLOCH

491

Spokojených klientů

2450

Realizovaných kampaní
Realizace venkovních kampaní a pronájem reklamních ploch
Realizace OOH reklamních kampaní. V naší databázi máme tisíce volných reklamních ploch k pronájmu všech možných formátů. Připravíme kampaň na míru Vašim potřebám - na billboarech, bigboardech a dalších.
Navigační systémy
Ať už máte jednu provozovnu v zastrčené ulici, nebo sto poboček po celém Česku, umíme pro Vás zajistit optimální navigační systém na míru.
Veřejná doprava
Oblíbené reklamní plochy typické pro městskou dopravu jako autobusy, tramvaje a trolejbusy v různých modifikacích v závislosti na tvaru karoserie a možnostech dopravního prostředku.
Další služby
Audit venkovní reklamy
Zmapujeme aktivity Vaší konkurence. Osobně ohodnotíme a zkontrolujeme Vaše reklamní plochy. Navrhneme vylepšení a vše pečlivě zdokumentujeme.
Systém hodnocení ploch
K jednotlivým plochám doplníme podstatné informace. Průjezdnost komunikací - počet aut, které za den projedou kolem plochy. Body zájmu klienta - vlastní nebo konkurenční pobočky v okolí a další.
Jak to funguje?
Projdeme společně celou kampaní až do cíle.

Sháníte jednu plochu u Vašeho obchodu nebo plánujete celorepublikovou několika měsíční kampaň? Poslechneme si Vaše potřeby, zadání, rozpočet nebo třeba jen nápad. Upřesníme si Vaše potřeby jako lokalitu, dobu trvání, cíl, typ ploch a rozpočet.

Vybereme Vám nejlepší dostupné plochy od všech existujících velkých i lokálních dodavatelů přesně podle Vašich potřeb. Nabídku Vám připravíme v moderní, uživatelsky přívětivé podobě pro jednoduchou a přehlednou práci ve Vašem webovém prohlížeči.

Odsouhlasíme si finální výběr konkrétních ploch. Připravíme smluvní a administrativní podklady. Uzavřeme smlouvy se všemi dodavateli a pro Vás připravíme jednu smlouvu a jednu fakturaci, abychom Vám usnadnili práci.

Připravíme grafické podklady případně konzultujeme Vámi dodanou grafiku a připravujeme vše potřebné pro výrobu. Realizujeme tisk a výlepy. Hlídáme všechny termíny a dohlížíme na kvalitu.

Naše Aplikace
Jedinečné prostředí, kde můžete vybírat, mazat a rezervovat plochy ve Vašem prohlížeči. V mapě uvidíte přehledně umístění  navrhovaných ploch, jejich fotku, barevně označený motiv a další podstatné informace, aby jste se mohli rozhodnout. 

Odkaz s nabídkou

Celou nabídku lze zaslat jednoduše jako webový odkaz, který si otevřete ve Vašem prohlížeči. Na odkazu se Vám zobrazí mapa, kde jsou vyznačené veškeré plochy, jejich pozice dle gps a všechny užitečné informace - fotka plochy, cena, popis, komentáře apod.

Online přístup 24/7

Zákazník má k odkazu s nabídkou neomezený přístup. Odkaz je stále platný a funkční. Nabídka je plně provázána s našimi interními systémy. Veškeré změny provedené v nabídce se tedy okamžitě dostávají přímo k nám, kde je obratem zpracovává náš systém.

Řešení na míru

Zajistíme navigační plochy, které k Vám dovedou kohokoli odkudkoliv. Klidně přes celé město. Všechny plochy uvidíte přehledně na mapě a díky tomu společně vytvoříme propracovaný způsob zviditelnění Vašeho produktu a Vaší značky.

Informace navíc

Aplikace zobrazuje důležité detailní informace o jednotlivých plochách. Konkrétně zpracováváme průjezdnost komunikací (počet aut, které kolem plochy projedou za den), body zájmu klienta - vlastní pobočky, konkurenční obchody či jakákoliv jiná klíčová místa. Barevně rozlišujeme motivy a další podrobnosti.