Naše služby
Nabízíme kompletní řešení pro Vaši reklamu:

Venkovní reklama

Návrh a realizace reklamních kampaní a navigačních systémů. Komplexní online systém návrhů a hodnocení reklamních ploch. Zviditelníme Vaši značku.

Zjisti více

Produkce

Vyrobíme tiskoviny všech formátů. Polepíme Vaši výlohu, nebo Váš vůz. Připravíme designové realizace Vašeho interiéru, nainstalujeme novou reklamní ceduli, 3D logo.

Zjisti více

Kreativní studio

S námi má reklama nápad. Připravíme Vám neotřelé logo, vysázíme katalog, navrhneme Vám cedule, vizitky, polepy nebo Vám pomůžeme s kreativními nápady.

Zjisti více

Webdesign

Postavíme Vám moderní responzivní web na bázi redakčních systémů JOOMLA, umožňující jednoduchou administrativu.

Zjisti více
Proč spolupracovat s AgE?
Máme přes 20 let zkušeností a práce v reklamě nás baví.
Stabilní tým
Jsme dlouhodobě stabilní tým s jednoduchou organizační strukturou. Máme přes 20 let zkušeností, praxe a kontaktů. Díky tomu jsme maximálně flexibilní a univerzální. 
Nadstandardní servis
Pracujeme v terénu, osobně plochy vybíráme a kontrolujeme. Mapujeme veškeré změny v dopravní situaci a aktivity konkurence. K veškerým plochám máme detailní informace, jako např. průjezdnost okolních komunikací.
Jedinečný 24/7 online systém
Máme vlastní prostředí pro komunikaci Vaší kampaně. Na interaktivní mapě ve Vašem internetovém prohlížeči můžete spravovat Vaše plochy, motivy, body zájmu apod. To vše se přepíše do našich interních programů rovnou k nám do kanceláře.
Produkce a výroba
Zajistíme výrobu veškerých tiskovin a reklamních materiálů.
Kreativní grafické studio
Neotřelé nápady a moderní design. V našem grafickém studiu Vám připravíme návrhy přesně podle Vašich přání a potřeb moderní komunikace.
Spojte se s námi.
Napište nám a my Vás budeme kontaktovat.
AgE - reklamní agentura, s.r.o.
Ostřicová 640/18, Stodůlky (Praha 13), 155 00 Praha
IČO: 26763605
DIČ: CZ26763605