Postup naší práce s klientem

Ať už je naším klientem velký řetězec prodejen nebo autoopravna s jednou provozovnou, ať už připravujeme velkou několika měsíční reklamní kampaň nebo pár tabulí na trvalku – AgE reklamní agentura vždy dodržuje osvědčené postupy:

Provedeme pro Vás analýzu propagace konkurence ve venkovní reklamě – monitorujeme průběžně reklamní kampaně, dle požadavků projezdíme požadovanou lokalitu i širší okolí, vše Vám přehledně zpracujeme do mapy.

V případě, že již nějaké reklamní plochy využíváte a chcete si ověřit efektivitu vynaložených prostředků, nabízíme Vám audit Vaší venkovní reklamy. Provedeme analýzu nákladů, přehledně do mapy vyznačíme Vaše existující plochy a lokalizaci konkurence, reklamních aktivit konkurence, průjezdnosti silnic. A samozřejmě navrhneme optimalizaci a doporučení, jak Vaši outdoorovou prezentaci vylepšit.

Pracujeme v terénu, ne od stolu. Každou nabídku, kterou Vám posíláme, máme ověřenou na místě. Projíždíme pravidelně všechny předmětné lokality, vše si nafotíme a ověříme pravdivost a reálnost fotek nabízených reklamních ploch. Průběžně monitorujeme sjednanou reklamu, pružně reagujeme na změny v dopravní situaci, hlídáme stálou viditelnost dlouhodobě pronajatých reklamních ploch.

Vždy Vám nabízíme to nejlepší, co existuje v dané lokalitě. Máme kontakty na všechny velké billboardové společnosti i na malé lokální firmy, které vlastní několik billboardů. Téměř ve všech městech máme kontakty na správce sloupů vhodných k umístění navigace. Neprodáváme jen naše vlastní plochy – umíme Vám nabídnout z celé škály desítek tisíc reklamních nosičů po celé České republice – vždy to nejlepší podle Vašich přání a finančních možností. A vzhledem k dlouhodobým vztahům a objemovým slevám často i za překvapivě nižší cenu, než byste čekali.

Umíme Vám postavit reklamní plochy na míru dle Vašich požadavků, je-li to v souladu s legislativou České republiky. Stavíme se všemi povoleními, umíme zajistit instalace, výlepy, polepy, plachty apod.

Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům, změnám v rozpočtu, akcím na poslední chvíli, přelepům, změnám v plánu. Šetříme Vám čas, peníze i nervy.